O mne

Už od malička som sa uberal technickým smerom, po ukončení strednej školy som sa popri hlavnom zamestnaní a štúdiu na vysokej škole venoval počítačom a počítačovým sieťam. Povolaním som IT-čkár. Ako freelancer sa od roku 2008 venujem aj tvorbe webov a e-shopov. Počas tohto obdobia som neustále naberal nové poznatky aj z okruhu offline SEO, online marketingu a prezentácie webov v online priestore.

Samozrejme tu to nekončí pretože vývoj webov a trendov v online marketingu sa nezastaví. Naďalej sa vzdelávam a to čo viem, Vám odovzdám. Dokážem veľa, ale určite nie všetko. Ak si to projekt vyžaduje, viem Vás bez problémov nasmerovať na správnych ľudí a firmy, s ktorými dosiahnete Váš cieľ. Som pracovitý a pri tvorbe webov mi veľmi záleží na detailoch. Pracujem sám, ale aj v skupinách. Spolupracujem s troma grafickými dizajnérmi kedže viem, že v online priestore je dôležité, aby web zaujal a bol prehľadný.

Vo voľnom čase sa snažím pôsobiť v treťom sektore. Športujem, mám rád dobrú hudbu, filmy, cestujem a spoznávam svet. Sem tam si prečítam dobrú knihu a zahrám kvalitné spoločenské hry.

Viac Vám napovie moje portfólio a môj blog :)